WE ARE HUGE FANS OF:

BURIED TREASURES

Deadly Good

« Case-Mate Goes 100% Recycled With New iPhone Protection | Main | Griffin Unveils AirStrap Med iPad Case For Doctors »

Comments

greatshoppings

Draw Something

geciktirici sprey

Geciktirici Sprey Kalite Kontrol
Stag Geciktirici Sprey , Üretimi Alman İlaç kanunları ve GMP (good Manufacturing Practice) kurallarına bağlı olarak modern ilaç teknolojisinin sağladığı yüksek standart ve emniyet koşulları ile üretimi yapılmaktadır .
Katı ve gelişmiş bir kalite kontrol sistemi uygulanmakta ve GLP(good laboratory practice) den taviz verilmemektedir. Erken boşalma milyonlarca erkekte en az bir kez görülen yaygın bir problemdir.

select lash

Uzun,Hacimli ve Gür kirpiklere sahip olmanın sırrı Select Lash'da...
Kozmetik sektörünün inanılmaz buluşu olan Select Lash sayesinde dolgun , esnek , uzun ve güçlü kirpiklere sahip olmanız artık hiçde zor değil …
Select Lash bunu size garanti ediyor. Artık siz de Hollywood yıldızları gibi çekici kirpiklere sahip olacaksınız.
Kirpikleriniz yüzünüzün önemli bir parçasıdır. Bakışlarınızı çerçeveler ve göz makyajınızı tamamlar.

Eğer kirpikleriniz doğuştan uzunsa şanslısınız. Tabiat size güzel uzun ve kalın kirpik bahşetmemişse o zaman Select Lash sizin için kirpiklerinizi uzatır kalınlaştırır Hacimli yapar ve kirpik ile kaşlarınızı besler Vücutta eksik olan Cinko, Demir, A Vitamini ve E Vitaminin eksik olması nedeniyle kirpikleriniz uzamaz ve seyrek kalır.

Bu Vitamin ve Mineral ihtiyacını Select Lash ürünüyle giderebilirsiniz Select Lash vitamin ve destek içerir. Yapılan araştırmalar sonucu Select Lash ile kirpikleriniz 4 haftada minimum 2 ila 3 mm. uzar.

The comments to this entry are closed.

AddThis Feed Button
AddThis Social Bookmark Button

FIND THE SAVIOR ON

  • Featured in Alltop

cc